Język strony

Kontrast:

    /    

Strona główna - Krajowa Szkoła Sądownictwa i Prokuratury

Główne Menu


„Umiejętności interpersonalne i personalne w pracy kuratora sądowego” 23-25 listopada 2016r., DĘBE, U4/B/16 - dla apelacji: GDAŃSKIEJ, KATOWICKIEJ, KRAKOWSKIEJ, POZNAŃSKIEJ, SZCZECIŃSKIEJ ORAZ WROCŁAWSKIEJ.

Wykładowcy

Paweł Nowak - dr hab., kierownik Katedry Teorii i Zastosowań Tekstu Instytutu Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego oraz profesor Społecznej Akademii Nauk w Warszawie, autor i współautor szeregu publikacji, w tym: „Manipulacja w języku” (Wydawnictwo UMCS, Lublin 2004), „ O sztuce publicznego występowania i komunikacji społecznej” (Wydawnictwo Wszechnicy Polskiej i EFS, Warszawa 2007), „Słownik polszczyzny politycznej po 1989 roku” (Wydawnictwo Naukowe PWN, Warszawa 2009). Ceniony i doświadczony wykładowca oraz trener w zakresie teorii komunikacji, komunikacji masowej i interpersonalnej, komunikacji językowej w mass mediach, retoryki oraz pragmatyki językowej.

Agnieszka Rusińska mgr pedagogiki resocjalizacyjnej Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie.Absolwentka: Podyplomowego Studium Pomocy Psychologicznej, Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu; Studium Rozwoju Osobistego i Umiejętności Przeciwdziałania Patologii Społecznej, Zarząd Główny MONAR; Studium Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie, Instytut Psychologii Zdrowia w Warszawie; Podyplomowych Studiów Psychologii Zarządzania, Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu.Certyfikowany superwizor w zakresie przeciwdziałania przemocy w rodzinie (certyfikat IPZ Polskiego Towarzystwa Psychologicznego nr.15);
 
Tematyka szkolenia
  • Zarządzanie przekazem werbalnym i niewerbalnym przez kuratora sądowego w kontaktach z podopiecznymi.
  • Bezpieczne zarządzanie ryzykiem przez kuratora sądowego w trakcie czynności podejmowanych w terenie.
  • Sztuka perswazji, demaskowania kłamstwa.
  • Psychologiczne mechanizmy obronne w pracy kuratora sądowego.
Program szkolenia

Szczegółowy program szkolenia dostępny jest dla osób zapisanych na szkolenie.

Przypominamy, że zgodnie z Regulaminem Platformy Szkoleniowej KSSiP, zgłoszenie się do udziału w szkoleniu jest równoznaczne  z posiadaniem przez użytkownika Platformy Szkoleniowej
uprzedniej zgody przełożonego na udział w szkoleniu.

Informujemy, że automatyczny zapis na szkolenie dostępny jest wyłącznie dla osób, które uzupełniły dane o miejscu zatrudnienia i wykonywanym zawodzie w swoim profilu.

SZKOLENIE JEST PRZEWIDZIANE DLA KURATORÓW SĄDOWYCH

Z OBSZARÓW APELACJI GDAŃSKIEJ, KATOWICKIEJ, KRAKOWSKIEJ, POZNAŃSKIEJ, SZCZECIŃSKIEJ ORAZ WROCŁAWSKIEJ.

O zakwalifikowaniu na kurs decyduje kolejność zgłoszeń.

Zasady rekrutacji:

 

W celu dokonania zgłoszenia na szkolenie należy:

1.     Zapisać się na listę uczestników za pośrednictwem Platformy szkoleniowej KSSiP. Informacje o szkoleniu znajdują się w sekcji „Szkolenia 2016”.

·         W celu zapisania się na listę uczestników należy założyć konto użytkownika. Po wejściu na stronę główną KSSiPwww.kssip.gov.pl należy w zakładce „Szkolenia ustawiczne” wybrać opcję „Platforma szkoleniowa- Informacje”. W tej sekcji znajduje się instrukcja użytkownika platformy, regulamin, z którymi należy się zapoznać oraz link do założenia konta użytkownika wraz z instrukcją: http://szkolenia.kssip.gov.pl/login/ . Wybranie opcji "Platforma Szkoleniowa-Logowanie" spowoduje bezpośrednie przejście na Platformę Szkoleniową KSSiP.

·         Osoby posiadające konto na platformie e-learningowej nie muszą zakładać nowego konta i mogą zalogować się za pomocą danych z profilu użytkownika platformy e-learningowej.

·         Po założeniu konta następuje weryfikacja danych przez KSSiP i po zaakceptowaniu profilu uczestnika przez KSSiP osoba zainteresowana może dokonywać zapisów na kursy.

·         W celu zapisania się na wybrane szkolenie po zalogowaniu się na Platformę w sekcji „Kursy” należy odnaleźć zakładkę „Szkolenia 2016”, gdzie zostało zamieszczone przedmiotowe szkolenie.

·         W celu rejestracji na szkolenie należy zapisać się na listę uczestników (lub na listę oczekujących  jeżeli miejsca na dane szkolnie zostały już wyczerpane lub uczestnik nie spełnia warunków aby zostać zakwalifikowanym na dane szkolenie)

2.     Wpisanie na listę oczekujących nie jest równoznaczne z zakwalifikowaniem się na szkolenie.

3.     Po przeprowadzeniu rekrutacji Dział Realizacji Szkoleń KSSiP poinformuje uczestników za pośrednictwem Platformy szkoleniowej o zakwalifikowaniu na szkolenie. Nieuzyskanie żadnej informacji z KSSiP jest równoznaczne z niezakwalifikowaniem się na szkolenie.

4.     Osoby, które nie dokonają samodzielnej rejestracji na Platformie szkoleniowej KSSiP nie będą mogły wziąć udziału w szkoleniu.

 

 

Data publikacji: 
2016-03-24 13:48
Data wytworzenia: 
2016-03-24 10:35
Autor treści: 
Artur
Nakonieczny
Ostatnia zmiana: 
2016-03-24 13:48
Autor zmiany: 
Agnieszka
Welenc